DARDO

CARBON MONOCOQUE UD

Zdjęcie ma charakter poglądowy. W sprawie wszystkich specyfikacji i osprzętu należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym.

SIZE

XXS – XS – S – M – L – XL – XXL

Provided with spare hanger

WEIGHT

990 gr

Carbon, raw frame weight, size M

Carbon, ciężar samej ramy, rozmiar M

395 gr

Carbon, raw fork weight

Carbon, ciężar samego widelca

230 gr

Carbon, raw seat post weight

AEROFRAME

Rama zaprojektowana i stworzona z myślą o aerodynamicznym profilu minimalizującym opór powietrza.

REFLEX FORK

A brand new shaped fork which provides the best stiffness, torsion and resilience performances.

V.S. (VIBRATION SUPPRESSOR)

Innowacyjne połączenie podpór siodełka z przednim trójkątem, umożliwiające pochłanianie drgań wzdłuż rury podsiodłowej i  utrudniające ich propagację w kierunku sportowca.

Specjalna trapezowa konstrukcja wózka daje większą sztywność i wytrzymałość konstrukcji całej ramy.

HYBRID FRAME FOR BOTH ELECTRONIC AND MECHANICAL GROUPSET

Tylko jedna rama umożliwiająca montaż zarówno zespołu mechanicznego, jak i elektronicznego, dzięki wymienności innowacyjnych tulei.

Scroll the table →
GEOMETRYXXSXSSMLXLXXL
ASEAT TUBE LENGTH (mm)410450480500520550580
RCCHAIN STAY LENGTH (mm)403403408408408412412
CHEAD TUBE ANGLE (°)70,571,572,57373,2573,573,75
DHEAD TUBE LENGTH (mm)105120130145165185210
ESEAT TUBE ANGLE (°)75,574,57473,573,257372,5
FTOP TUBE HORIZONTAL (mm)495520535550565580595
FCFRONT CENTRE (mm)570578580585595605611
WBWHEELBASE (mm)96397197798399310071013
DROPBOTTOM BRACKET DROP (mm)70707070707070
STACKSTACK (mm)501519531548567587613
REACHREACH (mm)365376383388394400402
ZNAJDŹ FONDRIEST
NAJBLIŻSZY SKLEP
SKLEP
Close ✕

FILTRI

Cena

Hamulec

Kategoria