DAGA

CARBON MONOCOQUE UD

Zdjęcie ma charakter poglądowy. W sprawie wszystkich specyfikacji i osprzętu należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym.

SIZE

XXS – XS – S – M – L – XL – XXL

Provided with spare hanger

WEIGHT

1050 gr

Carbon, raw frame weight, size M

Carbon, ciężar samej ramy, rozmiar M

420 gr

Carbon, raw fork weight

Carbon, ciężar samego widelca

DISC BRAKE

Stała skuteczność hamowania w każdych warunkach pogodowych. Felga narażona na mniejsze naprężenia z powodu braku przegrzania. Niższa bezwładność obrotowa. Stały ciężar.

TA12 -THROUGH AXLE 12 mm FRONT AND REAR

System trzpieni przelotowych o śr. 12 mm. Poprawia sztywność i precyzję kierowania.

V.S. (VIBRATION SUPRESSOR)

Innowacyjne połączenie podpór siodełka z przednim trójkątem, umożliwiające pochłanianie drgań wzdłuż rury podsiodłowej i  utrudniające ich propagację w kierunku sportowca.

Specjalna trapezowa konstrukcja wózka daje większą sztywność i wytrzymałość konstrukcji całej ramy.

INTEGRATED CABLES

The integrated cables provide the entire frame with greater aerodynamic properties and compactness as well as a much more determined and neat line.

Scroll the table →
GEOMETRYXXSXSSMLXLXXL
ASEAT TUBE LENGTH (mm)410450480500520560600
RCCHAIN STAY LENGTH (mm)415415415415415415415
CHEAD TUBE ANGLE (°)70,571,572,5737373,573,75
DHEAD TUBE LENGTH (mm)105120130150170190210
ESEAT TUBE ANGLE (°)75,574,57473,5737372,5
FTOP TUBE HORIZONTAL (mm)495520535550565580595
FCFRONT CENTRE (mm)570,3578579575595,5605611
WBWHEELBASE (mm)975,6983,6985,599110011010,61017
DROPBOTTOM BRACKET DROP (mm)68686868686868
STACKSTACK (mm)498,7515,5528,6551569589,3609,3
REACHREACH (mm)366377383,4386,5393,7399,9402,7
ZNAJDŹ FONDRIEST
NAJBLIŻSZY SKLEP
SKLEP
Close ✕

FILTRY

Cena

Hamulec

Kategoria