SPADA

CARBON MONOCOQUE UD

Zdjęcie ma charakter poglądowy. W sprawie wszystkich specyfikacji i osprzętu należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym.

SIZE

XXS – XS – S – M – L – XL – XXL

Custom made
Frame kit available
Provided with spare hanger

WEIGHT

900 gr

Carbon, raw frame weight, size M

Carbon, ciężar samej ramy, rozmiar M

375 gr

Carbon, raw fork weight

Carbon, ciężar samego widelca

BONDED FRAME HANDMADE IN ITALY.
CUSTOM MADE

Rury węglowe poddawane obróbce i pakowane we Włoszech. Zabieg ten zapewnia, oprócz mechanicznych zalet tej techniki produkcyjnej, możliwość tworzenia ram na zamówienie: unikalnych i dopasowanych do każdej budowy ciała.

HIDDEN CABLE SYSTEM

Rama z systemem ukrytych linek.

FLAT MOUNT DISC BRAKE

Płaskie mocowanie do hydraulicznego hamulca tarczowego, zaprojektowane w celu lepszej integracji z profilem roweru wyścigowego 

TA12 – THROUGH AXLE 12 mm FRONT AND REAR

System trzpieni przelotowych o śr. 12 mm. Poprawia sztywność i precyzję kierowania.

FONDRIEST FRONT DERAILLEUR DIRECT-MOUNT

Przednia przerzutka mocowana jest bezpośrednio do rury podsiodłowej bez użycia zacisku, jednocześnie zwiększając sztywność i zmniejszając całkowitą masę roweru.

Scroll the table →
GEOMETRYXXSXSSMLXLXXL
ASEAT TUBE LENGHT (mm)460490510530550570590
RCCHAIN STAY LENGHT (mm)403403405406407408410
CHEAD TUBE ANGLE (°)7171,57273737373,5
DHEAD TUBE LENGTH (mm)115125135145165185200
ESEAT TUBE ANGLE (°)7574,57473,573,57372,5
FTOP TUBE HORIZONTAL (mm)515525535550565575590
FCFRONT CENTRE (mm)581586584590600605609
WBWHEELBASE (mm)972976,5978,5986997,510031009
DROPBOTTOM BRACKET DROP (mm)70707070707070
STACKSTACK (mm)506,5518529542561580596
REACHREACH (mm)377,5383,5383,5394,5399398402
ZNAJDŹ FONDRIEST
NAJBLIŻSZY SKLEP
SKLEP
Close ✕

FILTRY

Cena

Hamulec

Kategoria