TF4

CARBON MONOCOQUE UD

Zdjęcie ma charakter poglądowy. W sprawie wszystkich specyfikacji i osprzętu należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym.

SIZE

XXS – XS – S – M – L – XL – XXL

Provided with spare hanger

WEIGHT

990 gr

Carbon, raw frame weight, size M

Carbon, ciężar samej ramy, rozmiar M

395 gr

Carbon, raw fork weight

Carbon, ciężar samego widelca

TAPERED HEAD-TUBE

Steering differentiated from 1-1/8” above to 1-1/2” below and providing high torsional stiffness.

REFLEX FORK

A brand new shaped fork which provides the best stiffness, torsion and resilience performances.

DUAL PIVOT BRAKES

Hamulce dual pivot z bezpośrednim mocowaniem i podwójnymi osiami, zapewniają znacznie większą siłę hamowania w stosunku do standardowych zaciski.

V.S. (VIBRATION SUPRESSOR)

 Innowacyjne połączenie podpór siodełka z przednim trójkątem, umożliwiające pochłanianie drgań wzdłuż rury podsiodłowej i  utrudniające ich propagację w kierunku sportowca.

Specjalna trapezowa konstrukcja wózka daje większą sztywność i wytrzymałość konstrukcji całej ramy.

Scroll the table →
GEOMETRYXXSXSSMLXLXXL
ASEAT TUBE LENGTH (mm)410440470500530560590
RCCHAIN STAY LENGTH (mm)405405405408408410410
CHEAD TUBE ANGLE (°)70,5717273737373,5
DHEAD TUBE LENGTH (mm)105115125145165180200
ESEAT TUBE ANGLE (°)75,5757473,5737372,5
FTOP TUBE HORIZONTAL (mm)494,5510530545565576590
FCFRONT CENTRE (mm)570578582585596604609
WBWHEELBASE (mm)96597497798299410031009
DROPBOTTOM BRACKET DROP (mm)68686868686868
STACKSTACK(mm)498509522545564578599
REACHREACH (mm)366373,5383388394397400
ZNAJDŹ FONDRIEST
NAJBLIŻSZY SKLEP
SKLEP
Close ✕

FILTRY

Cena

Hamulec

Kategoria