TF1D

CARBON MONOCOQUE UD

Zdjęcie ma charakter poglądowy. W sprawie wszystkich specyfikacji i osprzętu należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym.

SIZE

XS – S – M – L – XL

Frame kit available

Provided with spare hanger

WEIGHT

990 gr

Carbon, raw frame weight, size M

Carbon, ciężar samej ramy, rozmiar M

 

380 gr

Carbon, raw fork weight

Carbon, ciężar samego widelca

HYBRID FRAME FOR BOTH ELECTRONIC AND MECHANICAL GROUPSET

Tylko jedna rama umożliwiająca montaż zarówno zespołu mechanicznego, jak i elektronicznego, dzięki wymienności innowacyjnych tulei.

DISC BRAKE

Stała skuteczność hamowania w każdych warunkach pogodowych. Felga narażona na mniejsze naprężenia z powodu braku przegrzania. Niższa bezwładność obrotowa. Stały ciężar.

 

TA12 – THROUGH AXLE 12mm FRONT AND REAR

System trzpieni przelotowych o śr. 12 mm. Poprawia sztywność i precyzję kierowania.

FLAT MOUNT DISC BRAKE

Płaskie mocowanie do hydraulicznego hamulca tarczowego, zaprojektowane w celu lepszej integracji z profilem roweru wyścigowego.

Scroll the table →
GEOMETRYXSSMLXL
ASEAT TUBE LENGTH (mm)450480510540570
RCCHAIN STAY LENGTH (mm)415415415415415
CHEAD TUBE ANGLE (°)72,572,572,57373
DHEAD TUBE LENGTH (mm)9595120155180
ESEAT TUBE ANGLE (°)7574,573,573,573
FTOP TUBE HORIZONTAL (mm)515525540550565
FCFRONT CENTRE (mm)568573579585595
WBWHEELBASE (mm)98799299910051016
DROPBOTTOM BRACKET DROP (mm)72,572,5707067,5
STACKSTACK (mm)501501522557579
REACHREACH (mm)381386385385388
ZNAJDŹ FONDRIEST
NAJBLIŻSZY SKLEP
SKLEP
Close ✕

FILTRI

Cena

Hamulec

Kategoria