ARDENNE CAMPAGNOLO RECORD X 1X13

KOLA KARBONOWE

Zdjęcie ma charakter poglądowy. W sprawie wszystkich specyfikacji i osprzętu należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym.

RAMA

KARBONOWE T800, T700 e M40J

WIDELEC

KARBONOWY

PRZERZUTKA

CAMPAGNOLO RECORD X 1×13

WOLNEGO KOŁA

CAMPAGNOLO RECORD X 10-48

MECHANIZM KORBOWY

CAMPAGNOLO RECORD X CARBON 40T

MANETKI

CAMPAGNOLO RECORD WRL 1X13

HAMULCE

CAMPAGNOLO RECORD 160 FRONT, 140 REAR

KOKPIT

VISION METRO 5D SMR FULL KARBONOWE

KOŁA

FULCRUM SONIQ GR CARBON

OPONY

KENDA ALLUVIUM 700X45 COFFEE

SZTYCA

KARBONOWE CUSTOM 0MM SEATBACK

SIODŁO

FIZIK VENTO ARGO X5

WAGA RAMY

940 GR ROZMIAR.54 surowe wykończenie.

ROZMIAR

49 – 52 – 54 – 56 – 58

Fondriest Ardenne czerpie swoją nazwę z legendarnej krainy kolarstwa – Ardeny, sceny wielkich klasyków, takich jak Strzała Walońska, wygrana przez Maurizio Fondriesta w 1993 roku. Dziś to idealne tło dla świata Gravel, gdzie pasja spotyka się z wyzwaniem.

Szybka, odważna i responsywna, Ardenne została stworzona, by przekraczać granice asfaltu i podejmować każde wyzwanie: od technicznych sekcji, przez długie szutry, po wymagające podjazdy i przygody w stylu endurance.

Rama z wysokiej klasy włókna węglowego T800, T700, T1000 i M40J łączy lekkość, sztywność i komfort, a specjalnie profilowana rura podsiodłowa tłumi drgania. Nowoczesna geometria race zapewnia pełną kontrolę, a miejsce na opony do 700x45c daje niespotykaną wszechstronność.

Każdy detal jest podporządkowany wydajności: całkowicie zintegrowane prowadzenie kabli, schowek w dolnej rurze na narzędzia i akcesoria, kompatybilność z najnowocześniejszymi napędami dzięki hakowi UDH Road.

Dostępna w dwóch unikalnych kolorach, pięciu rozmiarach i wielu konfiguracjach z kołami aluminiowymi lub karbonowymi, Ardenne ucieleśnia idealną równowagę między duszą wyścigową a pragnieniem przygody.

Scroll the table →
Geometry RONSE
4952545658
SEAT TUBE LENGTH (mm)460480500520541
TOP TUBE HORIZONTAL (mm)515531543562577
HEAD TUBE LENGTH (mm)105115135155175
SEAT TUBE ANGLE (°)75747473,573,5
HEAD TUBE ANGLE (°)7171,57272,572,5
FRONT CENTRE (mm)581584591601616
CHAIN STAY LENGTH (mm)406406406406406
BOTTOM BRACKET DROP (mm)7272727272
WHEEL BASE (mm)9769799879961012
STACK (mm)512523544565584
REACH (mm)378381386394404
ZNAJD? FONDRIEST
NAJBLI?SZY SKLEP
SKLEP
A Champion and the Roads of Home
Maurizio Fondriest began cycling at the age of nine and became road cycling World Champion in 1988. However, his bond with Trentino goes far beyond the bike.  Today, he still rides the roads on which he grew up, rediscovering them in a different way. Autumn is one of his favourite times of year to get back in the saddle. He loves to ride among the fallen leaves, along quiet roads and surrounded by mountain landscapes, with time to stop, look around and reflect.  For Maurizio, cycling in Trentino is also a way of reconnecting with himself and with the place he calls home.  #fondriest #fondriestbici #bike #mauriziofondriest
Silver up front, purple fading in toward the rear. It's the kind of detail you notice on the second look, usually somewhere around the second climb.  #fondriest #fondriestbici #gravel #egravel
Nobody tells you how quiet a forest gets when you stop pedaling. Ten seconds of shade, moss and filtered light, then you're back on the bike. It's the part of the ride nobody plans and everyone remembers.  #fondriest #fondriestbici #gravel #egravel
@rfabian90 pushed through the @uci_gravelworldseries_girona gravel roads on his Fondriest Ardenne, riding for @torpadokendafsafactory.  Focus, grit, and a bike built to handle every terrain.  #fondriest #fondriestbici #bike #mauriziofondriest  📸 @justas_juozaitis
@uci_gravelworldseries_girona's gravel trails put every detail of the Fondriest Ardenne to the test — and @rfabian90 made it look effortless on his way to the podium at the 226ERS Gravel Sea Otter Europe.  Built for the unexpected. Ready for anything.
@torpadokendafsafactory  #fondriest #fondriestbici #bike #mauriziofondriest  📸 @justas_juozaitis
What a great job @rfabian90 🥉
@torpadokendafsafactory | @uci_gravelworldseries_girona  #fondriest #fondriestbici #bike #mauriziofondriest
Up and over. Then further still.  #fondriest #fondriestbici #bike #mauriziofondriest  Carbon T800 | T700 | M40J — Weight 940 g
Every line tells a story.  #fondriest #fondriestbici #bike #mauriziofondriest  Carbon T800 | T700 | M40J — Weight 940 g
Built to disappear into the landscape — and take you with it.  #fondriest #fondriestbici #bike #mauriziofondriest  Carbon T800 | T700 | M40J — Weight 940 g

SEGUICI SUI NOSTRI SOCIAL

Close ✕

Szukaj

FILTRY

Hamulec

Kategoria

Frame